, ,

Bezdomny pies znalazł noworodka, to co z nim zrobił na pewno Cię zaskoczy!

Mimo że na świecie jest wiele zła i wiele zdarza się okrutnych tragedii, ta historia ma szczęśliwe zakończenie. W różnych grupach i środowiskach, obecna jest przemoc i zło.

Ludzie kierujący się własnym egoizmem, dopuszczają się nikczemnych czynów na najbliższych i niewinnych dzieciach.
Porzucenia występują bardzo często, a osoby popełniające takie okrutne czyny patrzą tylko na „swoją wygodę”. Nie interesuje ich cierpienie i ból, niejednokrotnie umierających w samotności noworodków.

pies-dziecko2
Facebook

 

Facebook
Facebook

Ludzie porzucają także psy bo już nie jest tak milutki jak szczeniaczek, bo się znudził lub obowiązki z nim związane przerosły oczekiwania właścicieli. Do takich właśnie porzuconych czworonogów należy bohater tej historii. Mimo że jego życie nie było łatwe, wykazał się swoją wrażliwością i opiekuńczością.
Gdzieś na ulicach miasta Oman, na pewno głodny, szukał czegokolwiek do jedzenia. W trakcie poszukiwań natrafił na maleńkiego noworodka. Zamiast zaspokoić swój głód, pies wybrał pomoc dla malca. Zabrał dziecko do najbliższego domu, niosąc małego brzdąca w swoim pysku, położył pod drzwiami i zaczął głośno szczekać. Tym zachowaniem zwrócił na siebie uwagę i uratował życie niewinnego dziecka. Domownicy wyszli i zobaczyli leżące przed drzwiami niemowlę, natychmiast zabrali je do szpitala. Dzięki tak szybkiej interwencji ze strony psa, rodziny i pracowników szpitala, maluszkowi udało się przeżyć.

Następny artykuł
Poprzedni artykuł