,

Kamera w pokoju nagrała bawiącą się dziewczynkę. 30 sekunda filmu przyprawia o dreszcze!

Rodzice często montują w pokojach „kamery bezpieczeństwa”, po pewnym czasie sprawdzają czy w ich domu nie dzieje się coś niebezpiecznego. Najczęściej kamery są montowane przy malutkich dzieciach lub gdy zatrudniana jest niania. Rodzice wolą być pewni, że jego dziecku nic nie grozi podczas ich nieobecności.

Dzieci wymyślają różne zabawy, mają różne pomysły czasem niebezpieczne, czasem śnią się im koszmary. Rodzice nie zawsze reagują na słowa dziecka że w jego pokoju dzieje się coś dziwnego… Jednak nagranie jest pewnego rodzaju dowodem. Jakieś odgłosy, dziwne zapachy, spłoszony kot lub pies. Okropne uczucie że jest się obserwowanym… Badania donoszą że ponad 60% Polaków wierzy w duchy.

Na poniższym nagraniu widać dziewczynkę bawiącą się dwoma lalkami, jednak trzecia siedząca na podłodze nieco dalej po pewnym czasie zaczyna się ruszać… Nagranie z innego pokoju zarejestrowało tą samą dziewczynkę podczas kolorowania. Kartki nagle zostały zdmuchnięte ze stołu jakby zerwał się silny wiatr, kamera nagrała również poruszający się stół. Dziewczynka przestraszona tym co widzi ucieka z pokoju, potem jeszcze raz sprawdza jednak sytuacja się powtarza….

Mieliście kiedyś podobne sytuacje?

 

Zdjęcie: Youtube

Następny artykuł
Poprzedni artykuł